OPEL SERVIS
Servis vozidelPneuservisMechanické zabezpečeníKontaktyObjednejte onlineAkce

Jsme autorizované montážní středisko firem Construct,Mister-Lock a Defend-Lock

PŘEDNOSTI MECHANICKÉHO ZABEZPEČENÍ CONSTRUCT 

Princip zabezpečení 

Princip zabezpečení spočívá v uzamčení mechanismu řazení ve voze. Pohyblivé díly řazení jsou v poloze zpětného chodu, popř. parkování (u automatických převodovek), uzamčeny s pevnými částmi karoserie za pomoci masivního mechanického zabezpečovacího systému. 

Obsluha 

K odemčení a zamčení zařízení slouží klíč a zámková vložka. Ta je vybavena bezpečnostními prvky proti všem známým způsobům překonání (odvrtání, rozlomen vyhmatání aj.) 

Možnosti užití 

Zabezpečení Construct je použitelné jak pro mechanické, tak i pro automatické převodovky bez ohledu na systém jejich ovládání. Bylo vyvinuto pro většinu vyráběných osobních vozidel u nás, nebo dovážených do České republiky, a to i včetně užitkových. 

Umístění ve voze 

Jediným dílem zabezpečení, který je viditelný 
v interiéru vozidla, je zámková vložka. Ostatní 
součásti jsou skryty ve středovém tunelu vozu 
a pod vozidlem a je k nim velmi omezený přístup. 

Zámková vložka 

Jednou z výrazných předností je použití špičkové zámkové vložky Guard G700 Construct, která se svými vlastnostmi zařazuje do nejvyšších evropských tříd bezpečnosti. Hlavním prvkem mechanického zabezpečení Construct je právě tato zámková vložka trezorového typu. 

Kvalita 

Od roku 1997 se společnost Construct řídí systémem jakosti a kvality ISO 9001. Mimo to je přirozeným výsledkem přísných kontrol celého procesu výroby a montáže řada ocenění, certifikátů, atestů, náročných testů a zkoušek. Jmenujme např. certifikáty TREZOR TEST, TUV, atd. Důkazem kvality je také schválení mechanického zabezpečení Construct jako originální příslušenství pro vozy značek Skoda, Nissan a Volvo. 

Montáž 

Zabezpečení je dodáváno většinou jako originální případně schválené příslušenství vozidel. Je montováno zákazníkovi v autorizovaných servisních dílnách, jejichž pracovníci jsou pro instalace a montáže do vozů proškoleni. 

S Constructem ušetříte 


Mechanické zabezpečení Construct má pro majitele velmi výhodný poměr mezi cenou výrobku a mírou zabezpečení vozidla před odcizením. O jeho spolehlivosti a kvalitě svědčí i fakt, že po jeho montáži ve vozidle jsou splněny stanovené podmínky pro uzavření zvýhodněné smlouvy s pojišťovacími ústavy a leasingovými společnostmi. Cena kompletu včetně montáže: od 5500,- s DPH, dle typu vozu a složitosti montáže. Pokud chcete znát cenu a všechny další aspekty montáže pro Váš vůz kontaktujte nás


UKÁZKY MONTÁŽE ZABEZPEČENÍ CONSTRUCT


OPEL ASTRA G


OPEL CORSA C


OPEL AGILA

OPEL VECTRA B

OPEL ZAFIRA
CONTSTRUCT 3 SYSTEM Novinka

Produktovou řadu třetí generace představuje zcela revoluční řešení blokující činnost převodovky s možností kombinace se zámkem kapoty. Je jím CONSTRUCT 3 SYSTEM.

Revoluční CONSTRUCT 3 SYSTEM je vybaven patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení. Blokační zarážka zámku převodovky totiž znemožňuje pohyb úhlové páky, a tím vyřazení zpětného chodu vozidla. Současně zajíždí blokační zarážka zámku kapoty do oka, které je umístěno na kapotě, a znemožňuje tak její otevření. V současnosti roste počet krádeží zařízení pod kapotou, zejména drahých xenonových světel, čemuž tento bezpečnostní systém dokáže zabránit.

Cílem vývoje nového systému zabezpečení je snaha nabídnout CONSTRUCT 3 SYSTEM na většinu osobních automobilů. Mezi další velké výhody zabezpečení CONSTRUCT 3 SYSTEM patří jednoduchá obsluha. K odemknutí a uzamknutí mechanického provedení produktu proto stačí jediné otočení klíčem v zámkové vložce, čímž dojde k zablokování nebo odblokování převodovky a zároveň i zámku kapoty. „Vedle mechanického zamykání, jež se klasicky ovládá klíčem, si zákazník bude moci v budoucnu zvolit i zamykání elektronické,“ uvedl k systému Mgr. Michael Picka, obchodní ředitel společnosti CONSTRUCT, na tiskové konferenci při představení nové technologie CONSTRUCT 3 SYSTEM.

Systém je odolný nejen proti vrtání, ale také rozlomení a vyhmatání planžetou. CONSTRUCT 3 SYSTEM je totiž odolný vůči tepelným a chemickým vlivům, přičemž jeho účinnost není závislá na stavu autobaterie ani jiných funkcích vozidla. Použité materiály jsou natolik odolné, že ani po silném podchlazení tekutým dusíkem nejsou křehčí a poddajnější.

Všechny ovládací prvky systému jsou umístěny tak, aby nerušily vzhled interiéru a nesnižovaly funkčnost dalších prvků vozidla. Zloději velmi rychle pochopí, že se při pokusu o překonání celý systém samočinně zablokuje v uzamčeném stavu a to je hlavní cíl prevence - odrazení pachatele.

Vzhledem ke špičkové kvalitě výrobku nabízí výrobce, společnost CONSTRUCT, záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce.

Mechanické zabezpečení MISTER LOCK

Vlastnosti:

Jednoduché ovládání
Estetické zakončení v interiéru
Prodloužená záruka 36 měsíců
Uzamknutí systému bez klíče
Slevy na pojistném
Systém řízení kvality ISO 9002
Originální konstrukce do více jak 900 typů vozidel
Atest MD ČR 8SD 3022


Misterlock - leták
Jehlová blokáda typu ,,J"

Misterlock - leták
Jehlová blokáda typu ,,N"

internetové prezentace profesionalne

servis vozů OPEL, CHEVROLET,OPEL SERVIS,kvalitní servis mechanické zabezpečení,pneuservos
servis vozidel DAEWOO,mechanická opravna vozidel,geometrie vozidel,příprava STK
opravy karoserie
,
pozáruční opravy CHEVROLET

OPEL SERVIS I CHEVROLET SERVIS I DAEWOO SERVIS